Завершено реконструкцію шляхопроводу на автодорозі М-12 у Христинівському районі

В рамках робочої поїздки перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк проінспектував роботи по реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього.

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христинівському районі, біля с.Сичівка, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, завершено роботи по реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Під час реконструкції шляхопроводу розширено проїжджу частину, облаштовано нові опори, тротуар, влаштовано водовідведення, нове бар’єрне та перильне огородження, нанесено дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки.