Призначення та виплата грошової компенсації для придбання житла

Нещодавно під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання комісії з прийняття рішень для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

В засіданні взяли участь начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, начальник фінансового управління Микола Невшупа, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Іван Рябоконь.
До управління соціального захисту населення райдержадміністрації 5 листопада 2019 року із заявою про призначення та виплату грошової компенсації для придбання житла звернулася  Шуткевич Жанна Володимирівна, 1996 року народження, дошлюбне прізвище Гончарук, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, зареєстрована в      с. Пеніжкове, вул. Шкільна, буд.26. Жанна Шуткевич з 03.09.2012 року перебуває у черзі для забезпечення житлом і згідно черговості взяття на квартирний облік є першою. Комісією з прийняття рішень для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа розглянуто пакет документів та в присутності заявниці одноголосно прийнято рішення про призначення та виплати її грошової компенсації для придбання житла у розмірі 361 801 грн.