Привітали з професійним святом працівників культури

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Христинівський район багатий талановитими, обдарованими, всебічно розвиненими особистостями. Саме культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Напередодні свята, у районному Будинку культури, відбулися святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури.

На захід було запрошено першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, голову районної ради Анатолія Бордуна, секретаря міської ради Наталію Горохову, працівників відділу культури райдержадміністрації, керівників будинків культури в районі, бібліотекарів, аматорів народного мистецтва та всіх причетних до свята. Керівники району щиросердно привітали присутніх зі святом, побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги  і особистого щастя.  Це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії  традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. «Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів. У цей день ми вітаємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю. Багата талантами Христинівська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією» - звернувся до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та побажав здоров’я, добра, благополуччя, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Приєдналась до привітань і начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель, яка привітала своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями. Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено грамотами районної державної адміністрації,  районної та міської рад,  подяками, дипломами та грамотами районного  відділу  культури. Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.