Христинівчан привітали з Днем працівника соціальної сфери

Щороку у першу неділю листопада відповідно до Указу Президента України від 1999 року працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної  політики з питань соціального захисту.

Напередодні цього дня христинівчан, які пов’язали своє життя з цією професією, привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк: «Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що ті українці, які потребують допомоги, уваги й підтримки держави не забуті, не покинуті, бо відчувають себе захищеними у цей непростий для нашої держави час. Ви, дорогі працівники соціальної сфери, є ті хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ті хто від проблем не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній вами справі, почуття обов’язку, високий професіоналізм, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. З почуттям великої вдячності бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Миру, подальших успіхів у роботі. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні сходи в серцях і душах людей!» Теплі слова привітань висловили голова районної ради Анатолій Бордун та секретар міської ради Наталія Горохова. За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення багаторічну та сумлінну працю подякою Міністерства соціальної політики нагороджено Сажієнка Леоніда Миколайовича, головного спеціаліста відділу праці та нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій управління соціального захисту населення Христинівської РДА. За високий професіоналізм у роботі, особистий внесок у справу захисту соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери ПОДЯКОЮ ПРЕЗИДІЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ НАГОРОДЖЕНО Глемейду Валентину Миколаївну, головного спеціаліста відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Христинівської РДА. За вагомий особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту громадян, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НАГОРОДЖЕНО Маріщак Тетяну Олександрівну, директора Христинівського районного центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді. Також кращих працівників соціальної сфери нагороджено грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад. Привітання, вручення грамот та квітів супроводжувалося яскравими і барвистими виступами вокалістів Христинівської музичної школи.