Вшанування річниці вигнання нацистських окупантів із України

Сьогодні Христинівчани вшанували  75-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Велику ціну сплатив і сплачує українській народ за свою свободу та незалежність. Але саме цей незламний дух, відвага і мужність захисників рідної землі ніколи не згаснуть в людській пам’яті.

Цього дня Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви Київського Патріархату настоятель храму Святої Трійці протоієрей отець Геннадій провів молебень за загиблих захисників української державності. Участь в молебні взяли керівники району та міста, жителі міста. Біля Братської могили відбувся мітинг в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, жителі міста та району.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів Другої світової війни та нинішніх захисників України у зоні проведення АТО та поклали квіти  до меморіального комплексу «Борцям за волю та незалежність», стел учасникам АТО, Небесної сотні, Братської могили. Ті суворі дні залишилися за перевалами десятиріч, за новими подіями. Але пам’ять про подвиг народів ніколи не згасне у серцях нинішнього і майбутнього поколінь людства.