Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Участь в засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, соціальні працівники району.

Комісією розглядалися питання щодо виконання батьківських обов’язків відносно дітей; визначення місця проживання неповнолітніх дітей; визначення способу участі у вихованні малолітнього; позбавлення батьківських прав; доцільність позбавлення батьківських прав; призначення опіки над малолітніми; припинення функціонування прийомної сім’ї; надання дозволу на відчуження.

Наталія Піддубняк ознайомила присутніх із матеріалами справ. Всі питання детально обговорювались присутніми.
За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.