На Христинвщині відкрито Пам’ятний знак Галині Томівні Дидик

12 жовтня на Христинівщині урочисто відкрито Пам’ятний знак Галині Томівні Дидик - референту підпільного Українського Червоного Хреста, зв'язковій і довіреній особі Романа Шухевича — головного командира Української Повстанської Армії.

Громадсько-політичній шлях Галини Дидик був складний та тернистий. Народилася Галина Дидик в с. Шибалин, нині Бережанський район, Тернопільська область. Після 25-річного ув'язнення Галина Дидик переїхала до м.Христинівка, де мешкала до своєї смерті. Похована в м. Бережни.

В урочистому відкритті пам’ятного знаку взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, представники громадських організацій Христинівського, Монастирищенського та Уманського району, громада Христинівщини.

Відкриття пам’ятного знаку стало можливим завдяки небайдужим христинівчанам на чолі з міським головою Миколою Наконечним та громадським активістом Валерієм Костюком.

Жителі Бережанщини вислови щиро подяку за вшанування пам’яті мужньої захисниці української державності.
Пам’ятаймо українських борців за незалежність та волю України.

Переглянути фото