Володимир Зеленський звернувся до Еммануеля Макрона з проханням продовжити пошуки українських моряків із судна Bourbon Rhode

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Президента Французької Республіки Еммануеля Макрона з проханням продовжити рятувально-пошукову операцію щодо шести зниклих громадян України – членів екіпажу судна Bourbon Rhode, яке затонуло в Атлантичному океані наприкінці вересня.

Президент України надіслав листа Еммануелю Макрону, у якому висловив подяку за зусилля рятувальних служб Франції для порятунку моряків та пошуку тіл загиблих.

«Але залишається невідомою доля шести українців. Звертаюся до Вас, пане Президенте, також і від імені родин громадян України, що стали жертвами цієї трагедії, з проханням продовжити рятувально-пошукову операцію і у разі необхідності вжити додаткових заходів», – сказано у зверненні Володимира Зеленського.

Президент України підкреслив, що життя кожного українця є для нього найдорожчою цінністю.