На Христинівщині привітали освітян з професійним святом

Щороку в теплі і сонячні осінні дні ми відзначаємо День працівників освіти. Це професійне свято людей надзвичайно відповідальної і необхідної професії. Це свято тих, хто відкрив кожному дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив самовіддано працювати.

Напередодні свята в Христинівському районному Будинку культури відбувся святковий концерт. Привітати освітян завітали перший заступник голови райдержадміністрацій Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний, начальник відділу освіти Людмила Марченко,  директор Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Ковальський, начальник відділу культури, молоді та спорту Галина Кошель, голова районної ради профспілки працівників освіти Сергій Шпанко.
Звертаючись до освітян, Володимир Валюк зазначив, що на плечі працівників освіти лягає відповідальність за виховання молодого покоління українців.
«Ваші руки плекають майбутнє, закладаючи підвалини розвитку на багато років вперед. На плечі працівників освіти лягає відповідальність за виховання молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави. Ваша професійна діяльність завжди була й залишається визначальною для розвитку держави, адже саме людина, яка навчає і виховує, багато в чому й визначає шляхи поступу та вдосконалення суспільства, його креативну спроможність, творчу спрямованість у майбутнє. Ви можете багато, як ніхто інший, зробити для демократичного розвитку України», - привітав присутніх Володимир Валюк.
Під час заходу освітяни Христинівщини були нагороджені подяками та грамотами Міністерства освіти та науки України, райдержадміністрації, районної та міської ради, відділу освіти, відділу культури, молоді та спорту, освітянської профспілки та ради ветеранів.
Музичні та танцювальні номери, які підготувала творча спільнота Христинівщини, подарували гарний настрій всім присутнім.
Вітаємо всіх вчителів із наступаючим святом та бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, любові та благополуччя.

Переглянути фото