Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

На Христинівщині проведено семінар для роботодавців району

Переглядів: 66

27 вересня 2019 року проведено семінар для роботодавців Христинівського району, який був організований Департаментом регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації та профспілкою «Солідарність» за підтримки Христинівської РФ Черкаського ОЦЗ та Христинівської РДА.

В семінарі прийняли участь голова профспілки «Солідарність»,  заступник директора Черкаського відділення Фонду соціального захисту населення, фахівець Головного управління ДПС у Черкаській області , завідувач сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Черкаській області, завідувач сектору нагляду машинобудування та енергетики територіального управління Держпраці у Черкаській області, та 78 представників  роботодавців.

Під час семінару було розглянуто основні питання перевірок держпраці, працевлаштування осіб з інвалідністю, введення в дію нових рахунків для сплати податків, питання з охорони праці на підприємствах.

По закінченню семінару представники роботодавців мали змогу особисто поспілкуватися з доповідачами  для отримання відповідей на питання.

За відгуками роботодавців семінар був  змістовним та актуальним, зважаючи на сучасні вимоги  ведення бізнесу.


Директор                                                                                            В.Є.Ковальський« повернутися до списку новин