На Христинівщині проведено семінар для роботодавців району

27 вересня 2019 року проведено семінар для роботодавців Христинівського району, який був організований Департаментом регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації та профспілкою «Солідарність» за підтримки Христинівської РФ Черкаського ОЦЗ та Христинівської РДА.

В семінарі прийняли участь голова профспілки «Солідарність»,  заступник директора Черкаського відділення Фонду соціального захисту населення, фахівець Головного управління ДПС у Черкаській області , завідувач сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Черкаській області, завідувач сектору нагляду машинобудування та енергетики територіального управління Держпраці у Черкаській області, та 78 представників  роботодавців.

Під час семінару було розглянуто основні питання перевірок держпраці, працевлаштування осіб з інвалідністю, введення в дію нових рахунків для сплати податків, питання з охорони праці на підприємствах.

По закінченню семінару представники роботодавців мали змогу особисто поспілкуватися з доповідачами  для отримання відповідей на питання.

За відгуками роботодавців семінар був  змістовним та актуальним, зважаючи на сучасні вимоги  ведення бізнесу.

Директор                                                                                            В.Є.Ковальський