Завершується прийом заявок на участь у Конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування-2019»

e99bf58fbdd97752c00bf69f3f6b4a8a

За три дні завершується прийом заявок на участь у Конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році.

Теми цьогорічного Конкурсу:

1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.
  2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад.
  3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку.

Переможці Конкурсу визначаються окремо за кожною з трьох тем у таких номінаціях:

• обласні та районні ради;
  • міські ради;
  • сільські та селищні  ради;
  • сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 4 жовтня 2019 року електронною поштою на адресу best.practice.ukraine@coe.int.

Додаткову інформацію з усіх питань Конкурсу можна отримати за тел.: 044 590 47 76 та 044 303 99 16 (внутрішні – 114; 156)

Конкурс організовується Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад та Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

Довідково:

Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує і Україна як держава – член Ради Європи. Протягом 2012-2013 року конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи, а з 2014 року організатором цього конкурсу виступає Мінрегіон.