Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Днями в малому залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У роботі комісії взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Піддубняк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова, начальник відділу освіти Людмила Марченко, директор Христинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Маріщак, спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Судома, соціальні працівники та представники правоохоронних органів району.
Під час засідання Наталія Піддубняк ознайомила присутніх із матеріалами справ.
Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.
За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.