На Христинівщині привітали ветеранів та людей похилого віку

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
1 жовтня в Україні відзначають День ветерана та людей похилого віку. Це гарна нагода зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги.

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова та начальник Христинівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Людмила Долобан привітали підопічних Ліщинівського відділення стаціонарного догляду самотніх, непрацездатних пенсіонерів. Наразі цей заклад опікується 33 підопічними, які потребують медичного догляду, уваги, даху над головою.

Вітаючи присутніх з днем людей похилого віку представники районної влади побажали їм здоров’я, тепла та довголіття, а також подарували їм солодкі подарунки. Під час спілкування з підопічними закладу посадовці цікавилися їхніми проблемами, умовами проживання, харчування та медичним забезпеченням.
Цього дня свої теплі слова привітання висловили творчі колективи району, які подарували для стареньких святковий концерт. Також до свята долучились учасники учнівського волонтерського руху з усього району.