На Черкащині синоптики прогнозують заморозки

L-366Перша половина вересня на Черкащині виявилася дуже теплою, і ми не помітили, як літо календарне змінилося на осінь. Проте у другій половині місяця різко похолодало, прийшли перші заморозки. Температурний фон опустився на 3-5 ° нижче кліматичної норми та наблизився до позначки +8º.  Чи буде ще тепло на Черкащині?

За прогнозом синоптиків, на цьому тижні північний антициклон утримає помірно-прохолодну, без істотних опадів погоду. З північно-східними вітрами продовжується надходження арктичного повітря тому, вночі та вранці 24 вересня на ґрунті очікуються заморозки 0-4º, що є небезпечним метеорологічним явищем І рівня небезпечності.

Температура повітря вночі 3-8º тепла, вдень 12-17º. В цілому температурний фон відповідатиме першій половині жовтня.
На дощі різної інтенсивності очікуємо 26-27 вересня.

За інформацією Черкаського обласного гідрометцентру