День партизанської слави

22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками. Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом.

Підпільні організації активно діяли і на території Христинівщини. Активну участь у русі опору брали й жителі Верхнячки. З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їхньої пам'яті перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, селищний голова Богдан Дорошенко, голова ради ветеранів Юрій Нечаєв, учні Верхняцьких ЗОШ №1 та №2, жителі селища взяли участь мітингу пам’яті з нагоди Дня Партизанської слави. Пам’ять… Вона нетлінна й вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, тих речей, які зберігають колишні партизани, і не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці перемоги над фашизмом. Присутні згадали земляків партизан, які входили до складу підпільної патріотичної групи, що діяла на території селища та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя. І скільки б не минуло років, не зітруться у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за Вітчизну.

Переглянути фото