КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав сучасний автомобіль швидкої допомоги

18 вересня в Україні вперше відзначили День безпеки пацієнтів, який був встановлений Указом Президента 4 вересня 2019 року на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Цього дня в рамках проекту «200 швидких для України», який реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за сприяння "Фонду Ріната Ахметова", медичним установам з 15 областей України було вручено ключі від 20 автомобілів екстреної медичної допомоги.

Надані автомобілі швидкої медичної допомоги – це сучасні швидкі трьох типів – А, В, С.
Зокрема, три унікальні авто типу А на базі позашляховика Toyota Land Cruiser, яких досі в України не було навіть у приватних клініках, 14 неонатальних карет швидкої допомоги типу С на базі Citroen Jumper, а також 3 автомобілі швидкої допомоги типу В на базі Citroen Jumper.

Христинівський КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав позашляховик Toyota Land Cruiser. Вчора автомобіль було доставлено на Христинівщину.

Привітати медичний персонал закладу, на чолі з головним лікарем Ольгою Калініною, завітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун та головний лікар Христинівської ЦРЛ Віктор Кравчук.

Як зазначила Ольга Калініна, дані автомобіль швидкої допомоги обладнано висококласним устаткуванням та облаштовані так, аби пацієнти перебували в максимально комфортних умовах.

«По суті - це реанімації на колесах. Завдяки цьому автомобілю, який обладнано за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів району вчасно отримуватиме якісну медичну допомогу. Радісно, що наш районний КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» одним із перших в Україні отримав його», - наголосив Володимир Валюк.

Переглянути фото