Всеукраїнська гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак

Всеукраїнська гра «СІЧ – сила і честь» імені братів ЧучупакМіністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації  та у співпраці з Центром національно - патріотичного  виховання дітей та молоді     м. Луцька з 03-06 жовтня 2019 року у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний яр) буде проводити Всеукраїнську гру «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.

Більш  детальну інформацію про участь у вищезазначеному заході  можна отримати  по тел.: (044) 2890830, контактна особа – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорт Коновалюк Ольга. Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у грі, необхідно подати до 26 вересня 2019 року на електрону адресу konovalyk@msms.gov.ua.

Також, для участі у заході необхідно заповнити анкету за посиланням: