На Христинівщині привітали працівників служби цивільного захисту та пожежної охорони району з професійним святом

Сьогодні в актовому залі районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника України.
День рятівника - це свято відважних і сміливих людей, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

В урочистому зібранні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, заступник голови міської ради Олександр Кучеренко.

«Запобігти! Врятувати! Допомогти! – ці три слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії. Незважаючи на небезпеку та труднощі, ви йдете у вогонь пожеж, завали зруйнованих будівель, туди, де лихо, де вирує біда.На ваших плечах не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й життя, здоров'я та долі багатьох людей. В умовах сьогодення ви з гідністю виконуєте доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро. Тому усі, хто носить почесне звання працівника служби цивільного захисту, завоювали справжню шану та повагу суспільства» – привітав працівників служби цивільного захисту та пожежної охорони району Володимир Валюк.

Теплі слова привітань на адресу рятувальників лунали від Анатолія Бордуна та Миколи Наконечного.
Привітав свій колектив і начальник РВ УДСНС України у Черкаській області Віталій Щербина.
Кращі працівники районного відділу МНС отримали почесні грамоти та подяки від Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, райдержадміністрації, районної та міської рад.