Нарешті довгоочікувана зустріч!

Сьогодні Владислав Костишин повернувся додому на Христинівщину!
За доброю українською традицією, з хлібом та сіллю, радо зустрічали українського героя батьки та рідні, керівництво району та міста, мешканці Христирнівщини.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний щиро привітали Владислава та його батьків з поверненням до дому!
Зустріч відбулася надзвичайно емоційно. Присутні не стримували радості та щастя.
«Від всіх моїх побратимів та від себе особисто хочу виразити щирі слова подяки кожному, хто нас підтримував! Ваша підтримка безцінна. Ми відчували її і це додавало нам всім сил боротися!», - звернувся до присутніх Владислав Костишин.
Завтра о 10.30 на Соборній площі відбудуться урочисті заходи з нагоди повернення нашого земляка, Владислава Костишина, на Христинівщину!
Ми чекали на тебе, Владе!

Переглянути фото