99-тий день народження відсвяткував житель м.Христинівка

Сьогоді 99-тий день народження святкує житель м.Христинівка, ветеран Другої світової війни Ераст Іванович Санцевич. Привітати іменинника з нагоди свята завітали з подарунками перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та представники Христинівської районної спілки офіцерів та прапорщиків Збройних сил та органів внутрішніх справ.

Веселий та життєрадісний з хорошим почуттям гумору Ераст Іванович, радо зустрічав гостей. Ветеран поділився спогадами обпаленими війною, розповідав про побратимів і непростий шлях до перемоги над фашизмом у світі. Життєвий шлях іменинника був нелегким та тернистим. З самого початку війни та до переможного травня 1945 захищав Батьківщину.
На  адресу ювіляра прозвучало багато теплих слів привітань.
«Ваше життя – яскравий приклад того, як треба працювати, любити та шанувати свій рідний край, допомогати людям. Вам є чим пишатися! Плідного вам і щасливого довголіття! Хай джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній», - звернувся до іменинника Володимир Валюк.