Серпнева конференція педагогічних працівників Христинівщини

27 серпня в Христинівській ЗОШ І-ІІІ №2  відбулась традиційна Серпнева конференція педагогічних працівників, темою якої цьогоріч стала «Нова українська школа – простір освітніх можливостей».Організатор заходу відділу освіти райдержадміністрації на чолі з Людмила Марченко. Участь у конференції взяли понад 150 осіб, серед яких керівники навчальних закладів району, вчителі та вихователі, представники громадських організацій, профспілок, місцевої влади.

«Сьогодні освіта  займає провідне місце у стратегії державної політики країни. Основними орієнтирами розвитку освітньої системи є якість освіти і рівний доступ до неї всіх громадян, забезпечення функціонування єдиного інформаційного простору, упровадження інноваційних технологій у навчання  на шляху успішної реалізації Концепції  Нової української школи», - звернулася до учасників з вітальним Людмила Марченко.
Загалом захід відбувся у форматі відкритого діалогу, на якому обговорили управлінсько-методичні аспекти впровадження якісної освіти в навчальних закладах району, проблеми та шляхи їх подолання у наступному навчальному році 2019-2020, проаналізували проведену роботу, відзначили досягнення, окреслили основні завдання на наступний рік.