У лікарні Дніпра помер український захисник христинівчанин від важкого поранення

01 вересня у Дніпропетровській клінічній лікарні імені Мечнікова помер старший механік-водій відділення управління 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила сержант Олександр Грицаюк. Український воїн зазнав смертельних поранень 25 серпня під Мар’їнкою після того, як бойовики цинічно обстріляли українські позиції.

"Це була дуже товариська та позитивна людина… надійний друг і побратим, який хотів і вмів воювати. В колективі користувався неабияким авторитетом, а до служби ставився відповідально та сумлінно", – згадують товариші Олександра Грицаюка.

Олександр Володимирович народився 07 листопада 1971 року в с.Сарни Монастирищенського району Черкаської області. Останні роки проживав у м.Христинівка.

З 1978 по 1988 рік навчався в Сарнівській ЗОШ І –ІІІ ступенів.
У 1989 році отримав спеціальність електромеханіка загального профилю, кваліфікацію машиніста передвижної електростанції ІІІ розряду. У 2002 році отримав кваліфікацію тракториста-машиніста III класу.
З 1989 по 1991 рік проходив строкову службу в Збройних Силах.
З 1991 року по 2003 рік працював в колгоспі «Перемога» в с.Сарни Монастирищенського району.
З 2004 року по 2017 рік працюю в Виробничому підрозділі «Локомотивне депо Христинівка» Служби локомотивного господарства регіональної філії «Одеська залізниця» публічного акціонерного господарства «Українська залізниця».
В Олександра Грицаюка залишилися мати та дружина. Мав трьох дітей.

Олександр Володимирович віддав найцінніше, що у нього було, - своє життя, заради своєї Батьківщини! Він був справжнім патріотом України. Став на її захист. Не порушив жодної клятви. Вічна пам’ять і Царство небесне.

Христинівська районна державна адміністрація висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.
Вічна слава героям! Герої не вмирають!