У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави. Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян.

Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки. Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу - основа успішної економіки держави. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві. Підприємці нашого району та міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідної Христинівщини. Тож дозвольте у цей святковий день побажати всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,
Перший заступник голови Христинівської районної державної адміністрації                                                       В.Г. Валюк