Христинівщина відзначила День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Відтепер 29 серпня – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Цього дня Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви Київського Патріархату настоятель храму Святої Трійці протоієрей отець Геннадій провів молебень за загиблих захисників української державності. Участь в молебні взяли керівники району та міста, учасники АТО, батьки та рідні загиблих воїнів-земляків, громадський актив міста.
«Віддати данину пам’яті тим, хто загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність своєї країни – священний обов’язок всіх цивілізованих людей незалежно від їх політичних уподобань. Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за незалежність України», - звернувся до присутніх Отець Геннадій.
Колоною на чолі з Державним Прапором України христинівчани рушили до меморіального комплексу «Борцям за волю та незалежність», стел учасникам АТО, Небесної сотні, де розпочався мітинг-реквієм за участі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, міського голови Миколи Наконечного, заступника голови районної ради Лариси Федичканич, батьків та рідних загиблих героїв-христинівчан, делегацій трудових колективів, представників органів місцевого самоврядування, учасників АТО та ОСС, громадськості району.
На знак вічної шани перед захисниками учасники зібрання поклали квіти до меморіального комплексу.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять захисників суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
Військовослужбовці здійснили салютний залп на честь українських захисників, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність України.
Пам’ятаємо наших українських захисників! Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!