Засідання організаційного комітету щодо відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

З метою гідного вшанування пам’яті українських захисників, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Сьогодні в малому залі Будинку рад під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання організаційного комітету. Участь в засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та місцевого самоврядування, представники Христинівського РВК, голови громадських організацій.
В ході обговорення враховано пропозиції всіх учасників засідання та сформовано план проведення заходів до Дня Пам’яті.