Христинівщина відзначила День Незалежності України

24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила Акт про державну незалежність України, яким започаткувала нову еру в історії української державності.
В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі. Шлях України – це шлях побудови самостійної, демократичної, незалежної і правової держави.

Святкові заходи відбулися на площі ім.Т.Г.Шевченка. Привітати христинівчан з нагоди свята прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник міського голови Олександр Кучеренко, помічник Народного депутата України Антона Яценко Ірина Плетньова.
«Зберегти незалежність, збудувати міцну державу – наш святий обов’язок перед попередниками, що були корінням, джерелом української державності, які залишили нам у спадок любов до Батьківщини, вивірені часом і випробуваннями кращі риси народної душі, національного характеру», - звернувся до присутніх Володимир Валюк.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять захисників суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
На знак вічної шани перед захисниками української державності керівники району та міста поклали квіти до Братської могили, меморіального комплексу «Борцям за волю та незалежність», стел учасникам АТО, Небесної сотні, погруддя Т.Г.Шевченка.
По закінченню урочистої частини розпочався святковий концерт, який підготувала творча спільнота Христинівщини. Музичні та танцювальні виступи подарували гарний настрій усім присутнім.
По закінченню концерту присутні мали змогу взяти участь в «Караоке українських пісень». На всіх учасників чекали призи від відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації та народного депутата України Антона Яценка.
По завершенню свята відбулася дискотека для молоді.

Переглянути фото