День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і найшановніших святинь. Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї Батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

23 серпня на Соборній площі за участю керівництва району та міста відбулося урочисте підняття Державного Прапора України на головну щоглу міста. Під звуки Державного Гімну України Прапор було піднято високо вгору, де він замайорів як символ всеперемагаючого українського духу. Церемонія підняття прапора викликала в кожного з учасників зібрання найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.