Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

З нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності України на Христинівщині провели молебень за Україну

Переглядів: 158

День незалежності свято особливо важливе для нас усіх. Двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави. Сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

З нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності України Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій провів молебень за Україну. Участь в молебні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, громадскість району.
«Свято Незалежності сьогодні є особливим. Саме зараз, захищаючи свою країну, ми отримуємо свою справжню незалежність. Ми усі уболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами. Ми стоїмо на порозі великих змін, як у країні так і у наших серцях», - звернувся до присутніх Отець Генадій.

Переглянути фото« повернутися до списку новин