З нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності України на Христинівщині провели молебень за Україну

День незалежності свято особливо важливе для нас усіх. Двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави. Сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

З нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності України Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій провів молебень за Україну. Участь в молебні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, громадскість району.
«Свято Незалежності сьогодні є особливим. Саме зараз, захищаючи свою країну, ми отримуємо свою справжню незалежність. Ми усі уболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами. Ми стоїмо на порозі великих змін, як у країні так і у наших серцях», - звернувся до присутніх Отець Генадій.

Переглянути фото