Відбулося засідання спільної робочої групи по напрацюванню плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад

21 серпня відбулося засідання спільної робочої групи по напрацюванню плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад. На засідання комісії були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, радник з питань децентралізації Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Гончар, начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Лариса Дубашевська, заступник начальника управління, начальник відділу регіонального розвитку та інфраструктури управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Оксана Петрук.

Засідання відбулося в форматі конструктивного діалогу. Під час засідання обговорили питання, які гостро стоять перед населеними пунктами в умовах об’єднання.
Всі пропозиції, які стосуються соціально-економічного розвитку, збереження та розбудови інфраструктури, кадрових питань кожного населеного пункту були враховані та включені до перспективного плану розвитку Христинівської міської об’єднаної територіальної громади.
Даний план буде представлено громадам Христинівщини під час чергових громадських обговорень.