На Христинівщині відкритто оновлену площу ім. Т.Г.Шевченка та скульптуру Святого Миколая

Сьогодні, під час робочої поїздки до Христинівского району голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець взяв участь в урочистому відкритті площі ім. Т.Г.Шевченка та скульптури Святого Миколая. На церемонії були присутні голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний, народний депутат України Антон Яценко, директор МБП «Тепломережа» Микола Плужник.
На площі зібралася громадськість Христинівщини. З нагоди свята організували розважальну програму для дітей.
Реалізація даних проектів відбувалась за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, коштів міського бюджету. Окрім цього були залучені спонсорські кошти. Реконструкція площі проводилася ТОВ «МБП Тепломережа» (директор – Плужник Микола Андрійович).
Звертаючись до присутніх, очільник області привітав усіх зі святом Святого Миколая.
«Відкриття площі проходить в одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Надзвичайно символічним є те, що ми відкриваємо сьогодні чудову площу імені великого українського Кобзаря. За досить короткий проміжок часу в центрі міста створено справжню красу. Задля цього прикладено багато зусиль. Тож нехай ніколи не міліє потужне джерело вашого незламного оптимізму, таланту і натхнення, а творча енергія стане прикладом служіння Україні задля примноження її слави, процвітання та благополуччя», - зазначив Олександр Вельбівець. Народний депутат України Антон Яценко привітав присутніх із днем Святого Миколая та виразив надію на подальшу співпрацю.
«Соціально-економінчий розвиток району - це підгрунття для соціально-економічної стабільності країни вцілому. Важкий для країни час: ООС, військовий стан, агресія сусідів. Проте присутня стабільність: регіональний розвиток, впровадження реформ, покращення матеріально-технічої бази навчальних закладів, закладів медицини та культури, соціального захисту населення. Дякую за це команді Президента України Петра Порошенка», - звернулась до присутніх Людмила Денисюк.
По закінченню урочистостей на всіх присутніх чекав святковий концерт за участі народних артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків. Делегація відвідала один із парків міста в якому урочисто відкрили скульптуру Святого Миколая.
Одразу після урочистостей Олександр Вельбівець завітав до Христинівської ЦРЛ, де відбулась презентація нового поліклінічного відділення.
Фінансування капітального ремонту відділення відбувалося за рахунок районного бюджету та спонсорських коштів. Зокрема, на капітальний ремонт приміщення з районного бюджету в 2017 році виділено 923 тис. грн. В поточному році - 932 тис. грн. Окрім цього в поточному році були також власні надходження в сумі 17 тис.грн.
За ці два роки зроблено дуже багато роботи. Ремонтні роботи відбувалися у декілька етапів. Під час першого етапу зробили капітальний ремонт підлоги з улаштуванням плитки, капітальний ремонт водопостачання, каналізації та опалення першого та другого поверхів, встановили нові вікна та двері на другому поверсі. На другому етапі відбувся демонтаж штукатурки, монтаж електромережі з улаштуванням розеток, вимикачів з світильниками та монтаж гіпсокартонних плит, з подальшим шпаклюванням та фарбуванням стін, провели монтаж підвісної стелі з гіпсокартону та армстронгу. На третьому етапі обклали плиткою стіни, зробили монтаж потолочного плінтуса, встановили нову сантехніку в кабінетах. Придбано частково стільці та м’які куточки для пацієнтів, які облаштовуються на коридорах. На першому поверсі зроблено монтаж приміщення реєстратури. Зроблено капітальний ремонт входу до поліклінічного відділення, побудовано пандус. Сьогодні в районі медичні консультації, дослідження та лікувальні процедури зосереджені в одному місці
Окрім цього очільник області оглянув приміщення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», де наразі ведуться ремонтні роботи.

Переглянути фото