ОГОЛОШЕННЯ!

Христинівська районна державна адміністрація шукає перевізника для перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі території району № 129 «Христинівка – Веселівка», № 136 «м. Христинівка – с. Христинівка» на умовах укладання тимчасового договору терміном на 3 місяці (без проведення конкурсу).

Вимоги до перевізника.
Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким  критеріям:
Клас комфортності автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах - А,В,І,ІІ,ІІІ.
Не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.
Для відбору автомобільний перевізник повинен мати ліцензію та надати відомості про автобуси, які будуть використовуватися на маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності, копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал.
Документи надати до управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Христинівської райдержадміністрації за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна 30.

Христинівська районна державна адміністрація