Вельмишановні Христинівчани!

Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином й долю своєї країни. Для мене це була велика відповідальність. Тільки спільна праця, дала змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району, не зруйнувати наявну інфраструктуру, не закрити жоден навчальний заклад, відкрити нові групи в дитячих садочках.

Належним чином оновити матеріально технічну базу закладів освіти, відкрити нові класи, зберегти центральну районну лікарню та покращити матеріально-технічну базу, зберегти існуючу мережу ЦПМСД, перевести поліклінічне відділення та провести його капітальний ремонт, створити сучасні умови в амбулаторії сімейної практики №1, придбати ряд сучасного медичного обладнання, яке не поновлювалося протягом 10 років, підвищити соціальні стандарти. Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ? нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль. Нам є над чим ще працювати, мають бути раціональні ідеї та конструктивний діалог. Хотілось б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. В мене відповідно розпорядження президента України від 19.08.2019 року №274/2019-рп закінчився строк повноважень.

Дякую всім хто разом зі мною працював! Керівництву виконавчої влади, керівникам структурних підрозділів, депутатському корпусу, аграріям, промисловцям, підприємцям, громадським діячам, головам територіальних громад, пересічним громадянам.

Любімо свою Христинівщину і її майбутнє ми збудуємо разом. Слава Україні!

З повагою,
Людмила Денисюк