ОГОЛОШЕННЯ!

Сичівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою  обговорення проекту «Детального плану частини кварталу с. Сичівка (територія господарських дворів) Христинівського району Черкаської області» щодо перспективної забудови земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді у ТОВ «Санвей СТ» (вул. Соборна,56 в м. Христинівка, Черкаська область).

1. Мета заходу – врахування громадських інтересів  жителів прилеглої території та населених пунктів;
2. Площа проектування 4,3213 га;
3. Замовник – Сичівська сільська рада, розробник – Приватний підприємець  «Прищепов Валерій Олександрович»;
4. Підстава для  розроблення: рішення Сичівської сільської ради від 19.07.2019 № 36-20/VII «Про розроблення детального плану території  частини кварталу c. Сичівка (господарські двори), Христинівського району, Черкаської області».
5. Інформаційні заходи – графічні матеріали розміщено на сайті Христинівської райдержадміністрації.
6. Місце для ознайомлення – приміщення Сичівської сільської ради, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Христинівської райдержадміністрації.
7. Термін подання пропозицій до Сичівської сільської ради – 1 місяць з дня виходу даного оголошення.

Розділ охорона навколишнього середовища