Відбулося засідання комісії з підготовки пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету районному бюджету

Днями відбулося засідання комісії з прийняття рішень для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Участь в засіданні взяли голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Піддубняк зауважила, що комісією здійснено перевірку правильності взяття на облік відповідними органами місцевого самоврядування дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та визначено осіб, які перебувають на обліку згідно чинного законодавства і мають право на призначення грошової компенсації для придбання житла.
Під час обговорення, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова зазначила, що згідно пунктів 18, 22 постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №616 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 №877, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.12.2018 №335 гранична вартість житла (ГВЖ) на одну особу визначається за такою формулою:
ГВЖ = (31 + (10 х Nі)) х Вг х Км, де Nі - кількість дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю; Вг - вартість (гривень) 1 кв. метра загальної площі житла для населеного пункту за місцем перебування дитини на квартирному обліку; Км - коефіцієнт збільшення граничної вартості 1 кв. метра загальної площі житла для міст, визначених в абзаці п’ятому цього пункту.
За підсумками засідання комісією визначено потребу щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у вигляді призначення компенсації на придбання житла, а також затверджено протокол засідання комісії з прийняття рішення для формування пропозицій, який буде надіслано розпоряднику зазначеної субвенції вищого рівня.