Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Дорожній сезон: вулиці й дороги комунальної власності ремонтують в населених пунктах Чорнобаївщини та Христинівщини

Переглядів: 105
 

WhatsApp Image 2019-08-01 at 16.59.00

На Чорнобаївщині в с. Іркліїв ремонтують дорогу по вул. Соборності. Цей дорожній об’єкт протяжністю 400 м кв. – у переліку затверджених для фінансування ремонтних робіт цього року. У цілому на замовлення ДП «Служба автомобільних доріг у Черкаській області» передбачили на ремонт цієї частини 200 тис. грн.

Нині ж, за словами дорожників, там здійснили фрезерування дороги, укладають асфальтне покриття. Кажуть: контролюють процес ремонту не лише місцеві владці, а й громадськість, та сподіваються, що люди оцінять якість робіт.

WhatsApp Image 2019-08-01 at 16.59.01
Контроль якості та дотримання технології виконання ремонтних робіт провели вже й на об’єкті по вул. Флорештська в Христинівці. А це – майже 2 тис. м кв. дороги на 1,3 млн грн. За інформацією тамтешніх керівників, зауважень не виявили.

За словами першого заступника голови ОДА Тараса Висоцького, нині скрізь по області проводять ремонтні роботи на автошляхах загального користування місцевого значення, вулицях і дорогах комунальної власності в населених пунктах.

– Про перебіг робіт та використання коштів можна дізнатися від Департаменту інфраструктури, спеціалісти якого постійно повідомляють про переліки дорожніх об’єктів із результатами виконання. Представники місцевої влади натомість безпосередньо виїжджають на місця, аби проконтролювати хід робіт та якість виконання.

WhatsApp Image 2019-08-01 at 16.59.02
Між тим, натепер майже завершили ремонт і частини автомобільної дороги територіального значення Т-2417, що проходить через Чорнобаївський район, а саме: Н-08 (Чорнобай – Хрестителеве – Оржиця – Лубни), км 0 і до 8+300. Тендер на виконання ремонтних робіт, замовником якого була Служба автомобільних доріг в Черкаській області, виграло через систему закупівель приватне підприємство «Канів-Граніт». На сьогодні там уже вдалося зробити вирівнюючий шар протяжністю 6800 м кв., здійснюють обмір фактичних об’ємів робіт, який виконала підрядна організація, а також роботи з планування узбіч автогрейдером.

Безымянный« повернутися до списку новин