Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні в малому залі Будинку рад під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Христинівської райдержадміністрації. У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Судома, директор Христинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Маріщак, представники правоохоронних органів.

Комісією розглядалися питання:
- про визначення місця проживання малолітньої дитини;
- про позбавлення батьківських прав;
- про надання дозволу на обмін квартир.
Наталія Піддубняк ознайомила присутніх із матеріалами справ. Всі питання детально обговорювались присутніми. За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.