З робочою поїздкою на ДП ДГ «Христинівське»

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та начальник відділу агропромислового розвитку Василь Притула в рамках робочої поїздки завітали до ДП ДГ «Христинівське» для ознайомлення з ходом жнивної компанії. В ході зустрічі разом із головним агрономом Олександром Мальчевським відбувся об’їзд полів де йшла робота по збиранню ранньої групи зернових.

Головний агроном розповів про хід жнив та нелегкий період,  що передував жнивному часу.  Раціональне використання угідь, вдало підібраний комплекс добрив позитивно відобразилось на показниках врожайності. Засіяні угіддя озимої пшениці дають врожайність більше 50 ц/га, ярий ячмінь 48 ц/га. Також головний агроном розповів про перспективи  розвитку господарства та його проблемах,  які доводиться вирішувати в повсякденній роботі.  Одним з перспективних напрямків, який вже діє в господарстві, є тваринництво. Господарство має статус племінного заводу з розведення української червоно-рябої молочної породи і є одним з вітчизняних лідерів у галузі селекції великої рогатої худоби молочного напрямку.  Значних результатів в цій сфері досягнуто теж за рахунок внеску трудівників поля, що вирощують власну кормову групу.  Під час діалогу Володимир Валюк наголосив, що основне завдання аграріїв – це збереження традицій ведення сільського господарювання, оскільки історично для всіх цивілізацій і систем влади на території, яку займає сучасна Україна, провідною галуззю було й залишається сільське господарство.  Підводячи підсумок візиту, перший заступник голови Христинівської райдержадміністрації  та начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури подякували за роботу та побажали не зупинятись на досягнутому, адже господарство вже має напрацювання, виробило свій почерк й потрібно лише чітко й наполегливо вести обрані напрямки діяльності .