Відбулося засідання постійної комісії Христинівської районної ради з питань бюджету, комунальної власності і житлово-комунального господарства

Днями відбулося засідання постійної комісії Христинівської районної ради з питань бюджету, комунальної власності і житлово-комунального господарства. Участь в роботі комісії взяли голова районної ради Анатолій Бордун, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого комітету районної ради, депутати районної ради.

Під час засідання затверджено та прийнято до районного бюджету:
- субвенцію державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій (відповідно до розпорядження КМУ 500-р від 10.07.2019 року) в сумі 697,5 тис.грн.;
- субвенцію державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності (відповідно до розпорядження КМУ 430-р від 05.06.2019 року) в сумі 24977,8 тис.грн.;
- субвенції місцевих та сільських бюджетів Христинівського району на розвиток закладів освіти, культури, охорони здоров’я та здійснення районних програм в сумі 856,1 тис.грн.

Відповідно до розпорядження КМУ 500-р від 10.07.2019 року субвенцію державного бюджету спрямовано:
- на придбання ліжок з матрацом в дитяче відділення для Христинівської ЦРЛ (42,5 тис.грн);
- на капітальний ремонт танцювальної площадки по вул. Шевченка, 9 в м. Христинівка (655 тис.грн).

Відповідно до розпорядження КМУ 430-р від 05.06.2019 року субвенцію державного бюджету місцевим бюджетам Христинівського району спрямовано:
- на будівництво локальних очисних споруд у смт. Верхнячка ( 4614,438 тис.грн);
- на проведення робіт щодо поліпшенням технічного стану та благоустрою водойми с. Синиця ( 4305,985 тис.грн);
- на реконструкцію очисних споруд та каналізаційної насосної станції в м.Христинівка (10444,335 тис.грн);
- на будівництво самопливного каналізаційного колектора по вул. Першотравнева від ДНЗ № 3 та житлового масиву до КНС по вул. Кармелюка в м. Христинівка (1339,387 тис.грн);
- на проведення робіт щодо поліпшенням технічного стану та благоустрою водойми урочища “Долинка” (4273,67 тис.грн).

Субвенції місцевих та сільських бюджетів Христинівського району спрямованні:
- на підвищення рівня фінансового забезпечення закладів освіти (800,403 тис.грн)
- на підвищення рівня фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я (39,186 тис.грн)
- на підвищення рівня фінансового забезпечення закладів культури (11,500 тис.грн)
- на функціювання комплексної програми «Турбота» (5 тис.грн)
.