Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Нещодавно в малому залі Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка,  відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники підприємств, установ та організацій району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник 15 ДПРЧ УДСНС України у Черкаській області  Максим Запаско, начальник Христинівського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП у Черкаській області Сергій Ненахов.

Про стан протипожежного водопостачання  та стан пожежних гідрантів в населених пунктах Христинівського району розповів  начальник Христинівський РС У ДСНС України у Черкаській області Віталій Щербина, який ознайомив присутніх з вимогами наказу МВС України  «Про затвердження інструкції про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання». Про попередження виникнення загорянь на полігоні твердих побутових відходів м.Христинівка в пожежонебезпечний період доповів головний інженер Христинівського ВУЖКГ  Михайло Кальніцький та наголосив, що за період 2019 року на полігоні твердих побутових відходів  надзвичайних ситуацій, які могли б створити загрозу забруднення повітря або потребували екстрених заходів реагування не було. Про стан додержання законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту виборчих дільниць для вжиття відповідних заходів доповів Максим Запаско. Під час проведення перевірки декільком головам дільничних виборчих дільниць складено приписи про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної  та пожежної безпеки. Керівникам об’єктів яким належать приміщення де  розташовані виборчі дільниці   виконати приписи Христинівського РС У ДСНС України у Черкаській області та усунути недоліки. Про стан пожежної безпеки об’єктів сільськогосподарських підприємств та суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана зі збиранням, переробкою та зберіганням сільськогосподарської продукції доповів головний державний інспектор Христинівського районного відділу управління ДСНС України у Черкаській області Андрій Солодовник, який закликав керівників сільгосппідприємств району до неухильного виконання законодавчих та інших нормативно-правових актів цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки щодо здійснення заходів протипожежного захисту нового урожаю. Про запобігання загибелі людей та стан готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району доповів начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Іван Рябоконь. На даний час на території району місць для масового відпочинку на воді, які були б обладнані відповідним чином та відповідали  вимогам чинного законодавства не має. Всі місця для купання  в районі носять стихійний характер. Головам територіальних громад рекомендовано розглянути всі проблемні питання щодо визначення та обладнання встановленим порядком місць масового відпочинку на водних об’єктах, вжити необхідних заходів щодо недопущення загибелі та травмування людей. Детально обговоривши всі питання комісією прийняті відповідні рішення.