Відбулося засідання дорадчого органу

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад,  під головуванням начальника управління соціального захисту населення  Світлани Ісакової, відбулося засідання дорадчого органу.

На засідання винесено питання про зняття з соціального супроводу  5 сімей, які  опинилися в складних життєвих обставинах та перебували на супроводі  Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Кожну з проблемних родин було обговорено фахівцями, серед яких – фахівець РЦСССДМ  Тетяна Гайдай, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник відділу освіти Людмила Марченко, головний спеціаліст відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Валентина Глемейда, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольга Калініна. Основними проблемами, які призводять до виникнення неблагонадійних родин, досі лишаються алкогольна залежність та низький рівень освіченості батьків. За підсумками заходу 5 сімей для яких психологічна, інформаційна, консультаційна, профілактична допомога Центру виявилася найдієвішою, було знято з соціального супроводу.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА