Заходи з фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю з числа учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції

З метою забезпечення розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, проводяться заходи з фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю з числа учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру у Львівській області за аналогом досвіду провідних країн Європи, під час яких кваліфікованими реабілітологами впроваджуються в дію нові методики реабілітації осіб з інвалідністю із застосуванням засобів фізичної культури і спорту, залучаються провідні спортсмени-паралімпійці, які на власному досвіді показують приклади адаптації до повноцінного життя у суспільстві.

За необхідною інформацією щодо участі у відповідних заходах звертатися до відділу культури, молоді та спорту Христинівської райдержадміністрації за адресою: 20001, м. Христинівка, вул. Шевченка, 13, тел.(04745) 6-02-56.