Безробітним христинівчанам допомагають у пошуках роботи кар’єрні радники

Інститут кар’єрного радника – це нова форма, новий алгоритм роботи Державної служби зайнятості, який стартував з січня 2019. Згідно з нововведенням, кар’єрний радник допомагає громадянину розвинути навички управління власною кар’єрою та адаптуватися до потреб ринку праці, усвідомити свої сильні особистісні якості, визначити наявні конкурентні переваги, здібності й навички, підтримає у прийнятті рішень, пов’язаних із кар’єрою, зокрема шляхом навчання, та визначить необхідні заходи, які будуть сприяти якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного.

Як зазначає Василь Ковальський, директор Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості: «Співпраця кар’єрного радника та безробітного будується на взаємних зобов’язаннях особи і служби зайнятості задля досягнення єдиної мети – працевлаштування. Кар’єрний  радник спільно з пошукачем розробляє індивідуальний план працевлаштування з врахуванням потреб, рівня професіоналізму, трудової мотивації та мобільності пошукачів. І як результат  співпраці – оптимізація процесу пошуку нової роботи. Громадянам рекомендується звертатись до кар’єрних радників заздалегідь, а саме – до фактичного звільнення або коли особа лише замислюється над тим, щоб змінити роботу. Це підвищить шанси та можливості для працевлаштування без втрати наявної компетенції та кваліфікації.»

Сподіваємось, що послуги та нововведення ДСЗ стануть у нагоді всім клієнтам. Для отримання детальної інформації звертайтеся до Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за телефоном 6-02-60, 6-02-93 або за адресою м. Христинівка вул. Соборна 97.