«Ми чекаємо на тебе вдома»,- Христинівшина підтримує полоненого земляка Владислава Костишина

На Христинівщині на підтримку полоненого земляка Владислава Костишина встановлено білборд.
Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонники і сили спецпризначення здійснили напад на три українські кораблі – малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу». Серед захоплених росіянами моряків двоє уродженців Черкащини – 23-річний Олег Мельничук зі Сміли і 24-річний уродженець Христинівки Владислав Костишин.
Окрім черкащан, в полон росіян потрапили ще 22 українські моряки. Шестеро були поранені.
28 листопада 2018 суд окупаційної влади ухвалив рішення тримати під вартою усіх полонених українських моряків протягом двох місяців.
Оскільки на захист наших моряків вийшли місцеві жителі Криму військовополонених вивезли із СІЗО Сімферополя до Москви.
Владислав Костишин старшина першої статті броньованого катера «Нікополь», родом з м.Христинівки. Влад виріс справжнім патріотом України. Навчався в Академії ВМС ім. Нахімова в Севастополі, а коли Крим захопила Росія – продовжив навчання в Інституті ВМС національного університету «Одеська морська академія». Двічі ходив у далекі закордонні походи. Стажувався на катері «Нікополь», був штурманом. У лютому 2019-го Владислав мав стати командиром цього корабля.

ВЛАД, МИ ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ ВДОМА!