Військова служба з контрактом

Сьогодні усі, як ніколи, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш  жити в мирі – готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія – це один з основних елементів стабільного й впевненого розвитку Української держави.

Перед багатьма юнаками, які досягли призовного віку й здобули вищу, професійно - технічну освіту, постає питання вибору подальшого життєвого шляху.Для тисяч свідомих представників молоді наступним етапом їх біографії стає строкова служба, адже її проходження є обов’язковою умовою при працевлаштуванні за деякими професіями.
У рамках співпраці Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з Христинівським військовим комісаріатом та з метою популяризації професії військового, підтримки патріотичних настроїв населення 14 лютого 2019 року відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України» для безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Ця тема семінару не є випадковою, з огляду на ситуацію, що склалася в нашій країні, захист цілісності та суверенітету Вітчизни став не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України.
Розпочала захід завідувач сектору з профорієнтації Колісник Олена, яка розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, яку надає служба зайнятості, зазначила, що проходження служби за контрактом дає можливість бути не тільки працевлаштованим, але й гарантовано отримувати заробітну плату та інші соціальні гарантії.
Заступник військового комісару-начальник відділення комплектування майор Рябець Олег Миколайович проінформував присутніх про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України. Військову службу за контрактом можна розглядати як місце роботи і для чоловіків, і для жінок. Сьогодні державна політика у даній сфері суттєво підвищує конкурентоздатність військової служби на ринку праці.
Наприкінці семінару присутні поспілкувалися з представником військового комісаріату й отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. На сьогодні бути контрактником – це дуже нелегкий та відповідальний  вибір,  але який може змінити життя людини, сприяти її самореалізації.

Заступник директора-
начальник відділу                                                                                     Л.О. Царук