По-родинному відзначили 55-річний ювілей Христинівської дитячої музичної школи

У концертній залі Христинівської дитячої музичної школи пройшли урочистості з нагоди 55 - річчя з дня заснування закладу. Історія цього мистецького закладу є яскравим прикладом відданості своїй професії безмежно закоханих у музику людей.
В Христинівській дитячій музичній школі функціонують 6 відділів: фортепіано, струнно-смичкових інструментів, вокально-хоровий, відділ народних інструментів, відділ музично-теоретичних дисциплін та духових інструментів.

Працюють 24 учнівські та викладацькі творчі колективи. Творчі колективи школи та солісти-виконавці систематично беруть активну участь  у заходах, які  проходять в районі, та в олімпіадах і різноманітних виконавських конкурсах різних рівнів.

Розділити радість свята з творчим колективом та юними вихованцями закладу прийшло чимало шанувальників мистецтва. З вітальним словом до ювілярів звернулася заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Терещук: «Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання професійного зросту. Нехай сторицею повертається добро, яке ви щодня даруєте дітям. Історія вашого закладу – яскравий приклад того, як треба любити свою справу, вболівати за успіхи інших, шанувати все українське, плекаючи молоду когорту музикантів. Ви прищеплюєте учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики та даєте їм старт у прекрасне майбутнє. Це збереження традицій, тому впевнена, що музика у стінах вашої школи ніколи не згасне. Хай джерело людської вдячності за вашу кропітку працю ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки.»

Також слова привітань висловили голова районної ради Анатолій Бордун, помічник народного депутата Антона Яценка Ірина Плетньова, директор Уманської обласної музичної школи ім.. П. Демуцького Інна Ряба, директор Верхняцької школи мистецтв Ганна Павленко. Випускники школи подарували свої музичні дарунки.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури і духовності українського народу, естетичне виховання дітей та молоді на кращих зразках національного і світового мистецтва, значні досягнення у навчально-виховному процесі, створення комфортних і затишних умов навчання, високу результативність у роботі, активну концертно-лекційну, просвітницьку та громадську діяльність та з нагоди 55-річного ювілею грамотою Христинівської районної державної адміністрації було нагороджено колектив Христинівської дитячої музичної школи та директора Олену Росаду.

Під час святкового концерту неодноразово відзначалася вагома роль дитячої музичної школи в естетичному вихованні дітей та розвитку духовності Христинівського району. З гордістю згадували ветеранів школи та молоде поповнення викладачів, творчий колектив, який постійно працює над вдосконаленням викладацької майстерності, а також талановитих учнів, якими пишається школа. Свої вміння й таланти демонстрували учні та викладачі. Розмаїття репертуару музичних інструментів, творчих колективів стало підтвердженням того, що школа має перспективи розвитку.

На ювілейному святі було багато подарунків, квітів і теплих слів, оплесків і словесних подяк.

Батьки, що віддають своїх дітей у музичну школу знають напевне, що там не лише плекаються дитячі таланти, а й виховується майбутня еліта Христинівщини. А випускники школи вміють відчути прекрасне і передати свої почуття іншим.

Великою перемогою для школи стала реалізація проекту «Реконструкція дитячої музичної школи», на який виділено субвенцію з обласного бюджету в сумі 1498 тис. грн. (реконструкція актової зали) та який було реалізовано за сприянням народного депутата України Антона Яценка. В результаті здійснено роботи з заміни покрівлі та перекриття, часткової заміни фундаменту, стіни, укріплення фундаменту, встановлення пандусів, вимощення, внутрішнє та зовнішнє опорядження стін, облаштування підлоги, стелі, освітлення, системи опалення, пожежної сигналізації, заміни вікон на енергоефективні у кількості 8 шт., заміни дверей у кількості 2 шт., облаштування 4 класних кімнат та ін.

Сьогодні дитяча музична школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутньому. Бажання бачити рідну школу успішною надихає викладачів та учнів творити і діяти. Педагогічний колектив головним завданням ставить перед собою не лише навчити, а й відкрити в учнях іскорку таланту, духовності й доброти. Підтвердженням цього став концерт, присвячений ювілею школи.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА