Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Напевно недарма таке чудове і світле свято як День захисту дітей ми святкуємо 1 червня - у перший день літа. Адже це найкраща пора року – коли все навколо розпускається, квітне і буквально дихає життям.

Напередодні свята в районному Будинку культури відбулося святкове дійство «Хай сонцю і квітам всміхаються діти». Привітати дітлахів завітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, начальник відділу освіти Людмила Марченко, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, директор районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Тетяна Маріщак.
Педагогічний колектив та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник – Валентина Рачинська) підготували для маленьких мешканців Христинівщини казкове свято.
«Любі діти! Нехай ваше дитинство буде яскравим та незабутнім, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбутнього. Адже ви і є наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів», - привітала дітлахів Тетяна Терещук.
По закінченню кожен маленький учасник свята отримав солодкі подарунки від служби у справах дітей райдержадміністрації, міської ради, Народного депутата України Антона Яценка та депутата обласної ради Олега Баштана.
Діти загиблих учасників АТО отримали від районних керівників пам’ятні подарунки.

Переглянути фото