Розпочато етап підготовки до будівництва нової сучасної амбулаторії загальної практики в с.Розсішки

Днями розпочато етап підготовки до будівництва нової сучасної амбулаторії загальної практики в с.Розсішки.
Голова райдержадміністрації Людмила Денисюк спільно з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Терещук та начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Іваном Рябоконем здійснили робочу поїздку в с.Розсішки.
Під час візиту керівники райдержадміністрації проінспектовали виконання початкових робіт, обговорили з сільським головою с.Розсішки Галиною Паламарчук план та строки будівництва.
Будівництво амбулаторії було заплановано в поточному році. Лікувально-профілактичний заклад надаватиме якісну первинну медичну допомогу не лише місцевим, а і мешканцям наближених сіл.