Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк та помічник Народного депутата України Антона Яценка Світлана Полонська відвідали діток, які наразі проходять лікування Христинівські ЦРЛ та вручили їм солодкі подарунки. Вітаючи дітей, представники районної влади бажали дітлахам міцного здоров’я, щастя, удачі та здійснення мрій.

«Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуєм достойне покоління українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля», - зазначає Тетяна Терещук.