В Христинівці відбулися громадські слухання щодо стану реформування освітньої галузі району

1 лютого 2019 року у малій залі засідань Будинку рад відбулися громадські слухання щодо стану реформування освітньої галузі в районі відповідно до вимог Закону України «Про освіту».
В роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, члени президії, члени постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики і спорту та деякі депутати районної ради.

Під час засідання доповідали начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко та начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради, зв’язків з органами місцевого самоврядування та взаємодії із засобами масової інформації Руслан Олійник.
У своєму виступі Людмила Марченко детально охарактеризувала мережу учнівського контингенту, наповнюваність класів та кадрове і фінансове забезпечення закладів освіти. Начальник відділу освіти райдержадміністрації детально зупинилася на питаннях участі учнів у конкурсах та олімпіадах, результатах державної підсумкової атестації в формі зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та профілізації закладів загальної середньої освіти. А також надала інформацію щодо матеріально-технічного, бібліотечного і комп’ютерного забезпечення закладів освіти.
Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради, зв’язків з органами місцевого самоврядування та взаємодії із засобами масової інформації Руслан Олійник повідомив про хід реформування освітньої галузі в окремих районах Черкаської області.
Питання порядку денного активно обговорювалося присутнім. В ході розгляду керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі надано необхідні роз’яснення.
За підсумками засідання рекомендувано виконавчому апарату районної ради спільно з відділом освіти райдержадміністрації внести пропозиції щодо утворення освітніх округів в районі, розробити положення про проведення конкурсу щодо визначення опорних шкіл району, а також створити і затвердити склад робочої комісії по підготовці вищезазначених питань.

За інформацією виконавчого комітету районної ради