Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні в малому залі Будинку рад під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Христинівської райдержадміністрації. У роботі комісії взяли участь  начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник відділу освіти Людмила Марченко, начальник відділу культури, молоді та спорту Галина Кошель, директор Христинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Маріщак, соціальні працівники району.

Комісією розглядалися питання щодо призначення опікуна над дітьми позбавленими батьківського піклування, про надання дозволів на укладання договору поділу майна та договору дарування майна, право користуватися яким мають неповнолітні.
Наталія Піддубняк ознайомила присутніх із матеріалами справ. Всі питання детально обговорювались присутніми. За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА